2.5 C
New York kenti
Çarşamba, Şubat 24, 2021

Burcu Esmersoy O İddiayı Doğruladı! Müthiş Servetini Açıkladı

Başarılı sunucu Burcu Esmersoy, hakkında çıkan emlak zengini haberlerini üstü kapalı da olsa doğruladı. Yıllardır dur durak demeden çalışan Esmersoy, hatırı sayılır bir servet edindiğini ifade etti.
Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, program çıkışı Nişantaşı’nda magazinburada.net kameralarına yakalandı.

İş ve özel hayatına dair samimi açıklamalar yapan Esmersoy, pandemi yüzünden işini bir ara kaybetme korkusu yaşadığını itiraf etti.
SON 15 GÜNDÜR MUTSUZUM”

Burcu Esmersoy, gerek sosyal medyada gerek ana akım medyadaki işlerini başarılı bir şekilde bir arada götüren ender isimlerden.

Hafta sonu Star TV’de Burcu ile Hafta Sonu isimli programı yapan Esmersoy, aynı zamanda Exxen’de modacı Raşit Bağzıbağlı ile de Stiller Konuşsun isimli programı yapıyor.

Burcu Esmersoy ve Raşit Bağzıbağlı’nın birlikte sundukları programda Türkiye’den ve dünyadan ünlü isimlerin her hali tepeden tırnağa mercek altına alınıyor.Esmersoy, partneri Raşit Bağzıbağlı ile birlikte çalışmaktan çok keyif aldığını söyledi.

EMLAK ZENGİNİ HABERLERİNİ DOĞRULADI!

Burcu Esmersoy, bir dönem hakkında çıkan emlak zengini haberlerini de üstü kapalı da olsa doğruladı. Yıllardır iş hayatında olan Esmersoy’a kazancını neyle değerlendirdiğini soran gazetecilere Esmersoy, “Arkadaşlar biliyorsunuz hakkımda bir dönem emlak zengini diye haberler çıkmıştı hatırlarsanız, o haberler boş değil. Allah’a şükür değişik yatırımlarım var. Hepinize bakarım emin olun size bir şey olursa!” dedi.

Yozgat nüfusu artışı azalıyor

Yozgat İl genelinde 20-24 yaş arasında bulunan gençlerin sayısının...