2.5 C
New York kenti
Perşembe, Mart 4, 2021

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan’dan MEMUR-SEN Genel Başkanı Ali Yalçın’a ziyaret

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan MEMUR-SEN Konfederasyonu ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ı ziyaret etti.

AK Parti Ankara il Başkanı Hakan Han Özcan’a İl Başkan Yardımcıları Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Ömer Faruk İslam, İl Sekreteri Mücahit Yılmaz, Teşkilat Başkanı Gültekin Gündüz ve Yerel Yönetimler Başkanı Hatice Çakmak da eşlik etti.

Nezaket ziyareti şeklinde samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede pandemi sürecinde memuriyet ve eğitim konuları da konuşuldu.

MEMUR-SEN Genel Başkanı Ali Yalçın AK Parti Ankara İl Başkanı Özcan ve Başkan Yardımcılarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkür etti.

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan da Genel Başkan Yalçın’ı 17 Şubat’ta Ankara Spor Salonu’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek olan AK Parti Ankara İl Başkanlığı 7. Olağan Kongresi’ne davet etti.

********************************************************************

Bunları biliyormusunuz

Taşıt Kredisi Nedir

Taşıt kredisi, sıfır km araçlar veya ikinci el otomobiller için alım kolaylığı yaratan kredi türüdür. Bu kredi türüyle istenilen araca, uygun ödeme seçenekleri ile sahip olmak mümkün oluyor. Sıfır km. araç alınacaksa kredinin geri ödeme süresi boyunca araç rehin ediliyor.

 

Yozgat nüfusu artışı azalıyor

Yozgat İl genelinde 20-24 yaş arasında bulunan gençlerin sayısının...