2.5 C
New York kenti
Çarşamba, Mart 3, 2021

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı’dan Memur-Sen Çankırı İl Temsilcisi Ahmet Dönmez’e ziyaret

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı Memur-Sen Çankırı İl Temsilciliği ve Eğitim-Bir-Sen Çankırı Şube Başkanlığı’na ziyarette bulundu.

Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Çankırı Şube Başkanı Ahmet Dönmez ve yönetim kurulu üyelerinin misafir ettiği Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı ile Çankırı’nın her alanda kalkınmasına ve toplumsal refahın arttırılmasına katkı sunabilmek için yapılabilecek projeler ve çalışma hayatındaki sorunlar ve çözüm önerileri karşılıklı olarak değerlendirildi.Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı sivil toplumun çalışma hayatı ve çalışma barışı sağlamak yolunda çok önemli olduğunu belirterek, sendikal çalışmalarda başarılar diledi.

Memur-Sen Çankırı İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Çankırı Şube Başkanı Ahmet Dönmez İslami ilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesi başta olmak üzere yeni açılan fakülte ve bölümlerin şehrin akademik ve sosyal gelişimine doğrudan ciddi katkılar sunduğunu belirterek, memnuniyetini ve teşekkürlerini ifade etti.Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette günün anısına Rektör Ayrancı tarafından Tuz Lamba hediye edilirken, Başkan Dönmez tarafından da Mehmet Akif İnan’ın hayatını anlatan eser hediye olarak takdim edildi.

Yozgat nüfusu artışı azalıyor

Yozgat İl genelinde 20-24 yaş arasında bulunan gençlerin sayısının...