2.5 C
New York kenti
Pazar, Şubat 28, 2021

ABB Meclis Başkanvekili Fatih Ünal’dan Çubuk Belediyesi’ne hayırlı olsun ziyareti-Kanal Başkent

Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili, AK Parti Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Keçiören Meclis Üyesi Av. Fatih Ünal Çubuk ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Yeni binasına taşınan Çubuk Belediyesi’nde Belediye Başkanı Av. Baki Demirbaş’ı ziyaret eden Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Fatih Ünal hayırlı olsun dileklerini iletti.

Yeni belediye binasının Çubuk’a kazandırılmış muazzam bir eser görünümünde olduğunu söyleyen Büyükşehir Meclis Başkanvekili Fatih Ünal bu binada Çubuklu vatandaşların hizmetine sunulacak büyük hizmet ve yatırımlara imza atılacağına inandığını ifade ederek, Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş ve tüm belediye çalışanlarına başarılar diledi.Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Fatih Ünal’a ziyaretlerde Büyükşehir Meclis Üyeleri Gökhan Arıcı ve Av. Abdullah Emin Tekin de eşlik etti.

Belediye binasında bulunan AK Parti ve MHP Meclis Gruplarını da ziyaret eden Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Fatih Ünal belediye binasında bulunan Çubuklu vatandaşlarla sohbet ederek, dilek ve temennilerini dinledi.

Yozgat nüfusu artışı azalıyor

Yozgat İl genelinde 20-24 yaş arasında bulunan gençlerin sayısının...