Hande Ataizi Babası hakkında ilginç açıklamada bulundu

Sinema oyuncusu Hande Ataizi, babası Mehmet Ali Ataizi’ni hiç affedemediğini söyledi
Hande Ataizi, Jülide Ateş’in sunduğu ‘40’ programına konuk oldu. Oyuncu, kendisini altı yaşında terk eden babası Mehmet Ali Ataizi’ni hiçbir zaman affedemediğini söyledi. Ataizi, “Allah’a yakın olmak isteyen birinin kendi çocuğuna uzaklaşması bana mümkün değil gibi geliyor” diye konuştu.Oyuncu, “Kalbim hiç onarılamayacak. Bu benim tüm hayatıma yansıdı. Hep ilişkilerimde terk edilmekten korktum. O yüzden kalbimi çarptıranları değil, güvenli suları tercih ettim. Veya öylesi denk geldiyse, karşımdaki terk etmeden ben terk edeyim, golü ben atayım durumları oldu” dedi.
Bu haber Milliyet kaynağından 24.10.2020 tarihinde alınmıştır.
https://www.milliyet.com.tr
https://www.milliyet.com.tr/cadde/babami-affedemedim-6337811

2008 yılında “eşler arası elektronik nakit sistemi” tanımlamasıyla ortaya çıkan Bitcoin (BTC), herhangi bir merkezî otorite tarafından yönetilmeyen, Blockchain teknolojisi üzerine kurulu olan ve geleneksel para birimlerinden farklı çalışan bir dijital para birimidir. Kriptografik olarak güvence altına alındığı için Bitcoin bir “kripto para birimi” olarak anılmaktadır.

Magazin Kulüp çeşitli kaynaklardan haberleri derleyip taraf tutmadan tüm görüşleri öne çıkarmayı hedefleyen bağımsız bir basın özgürlüğü hareketidir. Alıntılanan tüm haberler için kaynak gösterilmiştir. Haber içeriklerinden ilgili yayın organları sorumludurlar. İletişim:haberkulup@gmail.com