2.5 C
New York kenti
Pazartesi, Şubat 22, 2021

Demet Akalın bela okudu

Şarkıcı Demet Akalın, tüm Türkiye’nin kilitlendiği kayıp İkranur vakasında kızın ölüm haberinin alınması üzerine tepkisini gösterdi Ünlü şarkıcı toplumu ilgilendiren sosyal konularda tepkisini sert bir şekilde gösteren Demet Akalın bu defa da cansız bedeni bulunan İkranur Tırsi hakkında bir paylaşımda bulundu.

Giresun’un Bulancak ilçesi İcili köyünde, cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan hayvanlara bakmaya giden ve bir daha haber alınamayan İkranur Tirsi’nin (7) cansız bedeni bulundu. Uzman ekiplerin yaptıgı aramalar sonucu İkranur Tırsi’nin cansız bedenine evinin 1 kilometre uzağındaki dere yatağında ulaşıldı.
Bu haber Sözcü kaynağından 30.06.2020 tarihinde alınmıştır.
https://www.sozcu.com.tr
https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/demet-akalin-bela-okudu/

 

2008 yılında “eşler arası elektronik nakit sistemi” tanımlamasıyla ortaya çıkan Bitcoin (BTC), herhangi bir merkezî otorite tarafından yönetilmeyen, Blockchain teknolojisi üzerine kurulu olan ve geleneksel para birimlerinden farklı çalışan bir dijital para birimidir. Kriptografik olarak güvence altına alındığı için Bitcoin bir “kripto para birimi” olarak anılmaktadır.

Yozgat nüfusu artışı azalıyor

Yozgat İl genelinde 20-24 yaş arasında bulunan gençlerin sayısının...