Arka Sokaklar’ zirvede

Her yaştan kişinin izlediği ‘Arka Sokaklar’, 23 Ekim Cuma akşamı yeni bölümü ile ekrana geldi.Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi ‘Arka Sokaklar’, 23 Ekim Cuma akşamı yeni bölümü ile ekrana geldi.Yapımı Erler Film’in, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı ‘Arka Sokaklar’, günün en çok izlenen yapımı oldu.

Dizinin ekrana gelen 562’nci bölümü; ‘Tüm Kişiler’ kategorisinde 6.89 izlenme oranı ve 17.18 izlenme payı alarak, reytingde zirvede yer aldı.

Başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Ozan Çobanoğlu, Oya Okar ve Alp Korkmaz’in olduğu yapım, yeni bölümü ile 30 Ekim Cuma akşamı Kanal D’de.
Bu haber Milliyet kaynağından 24.10.2020 tarihinde alınmıştır.
https://www.milliyet.com.tr
https://www.milliyet.com.tr/cadde/arka-sokaklar-zirvede-6338040

Magazin Kulüp çeşitli kaynaklardan haberleri derleyip taraf tutmadan tüm görüşleri öne çıkarmayı hedefleyen bağımsız bir basın özgürlüğü hareketidir. Alıntılanan tüm haberler için kaynak gösterilmiştir. Haber içeriklerinden ilgili yayın organları sorumludurlar. İletişim:haberkulup@gmail.com