Hande Erçel’in anne özlemi

Ekranda boy gösteren güzel Oyuncu Hande Erçel, Ocak 2019’da vefat eden annesi Aylin Erçel’i doğum gününde şu sözlerle andı: “Güzel sesin kulağımdan bir an olsun gitmiyor. Hâlâ her sabah öpüyorsun boynumdan. Bugün senin doğuşun, sonsuz oldu. Seni çok özlüyorum anne.Oyuncu Hande Erçel, geçen yıl kanser hastalığından kaybettiği annesi Aylin Erçel’in doğum gününü Instagram’da paylaştığı duygusal bir mesajla kutladı. Annesinin bir doğum gününde çekilmiş fotoğrafını yayınlayan Erçel, altına şu notu düştü:

“Güzel sesin kulağımdan bir an olsun gitmiyor, varsın buradasın. Hâlâ her sabah öpüyorsun boynumdan. Bugün senin doğuşun, sonsuz oldu. Her gün hayal ettiklerimizden daha güzel bir denize girdiğini biliyorum oralarda… Seni çok özlüyorum anne.

Bu haber Sözcü kaynağından 26.10.2020 tarihinde alınmıştır.
 https://www.sozcu.com.tr
 https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/hande-ercelin-anne-ozlemi/

Magazin Kulüp çeşitli kaynaklardan haberleri derleyip taraf tutmadan tüm görüşleri öne çıkarmayı hedefleyen bağımsız bir basın özgürlüğü hareketidir. Alıntılanan tüm haberler için kaynak gösterilmiştir. Haber içeriklerinden ilgili yayın organları sorumludurlar. İletişim:haberkulup@gmail.com