Ünlü şovmen Beyaz müzmin bekarız

Ünlü şovmen Beyaz yakın arkadaşı Hakan Altun ve Sanatçı Ajda Pekkan hakkında çıkan aşk iddiasıyla ilgili hangi flaş açıklamayı yaptı?
Tıpkı geçen hafta olduğu gibi yine klasik otomobiliyle görüntülenen ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, muhabirlerle şakalaştı. Geçen günlerde çeşme tatilinden dönen Öztürk, pandemi nedeniyle seyircili program yapamadıklarını anlattı. Ünlü şovmen, İbrahim Büyükak ile hazırlayacagı program hakkında bilgi verdi.

Öztürk, İbrahim Selim ve Kaan Sekban gibi birçok başarılı talk şovcucuyu ilgiyle takip ettiğini söyledi. Beyazıt Öztürk, dijital yayıncılığın hızla geliştiğine dikkat çekti.
Son olarak söz ünlü şovmenin özel hayatına geldi. Muhabirler Beyaz’a Hakan Altun’la beraber Türkiye’nin en ünlü müzmin bekârının kendisi olduğunu söyledi ve Hakan Altun’un adının şu günlerde Süperstar Ajda Pekkan’la anıldığını hatırlattı

Magazin Kulüp çeşitli kaynaklardan haberleri derleyip taraf tutmadan tüm görüşleri öne çıkarmayı hedefleyen bağımsız bir basın özgürlüğü hareketidir. Alıntılanan tüm haberler için kaynak gösterilmiştir. Haber içeriklerinden ilgili yayın organları sorumludurlar. İletişim:haberkulup@gmail.com