Banu Alkan geçim sıkıntısına düşerse bakın ne yapmayı planlıyor

Güzel oyuncu Banu Alkan, katıldığı bir programda hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlattı. Alkan, geçim sıkıntısıyla baş edebilmek için ünlü ressam Fikret Mualla’nın birkaç tablosunu sakladığını söyledi.Bir dönem Yeşilçamın aranan yüzü olan ve oynadığı her filmde kıvrımlı fiziği ve işveli edasıyla erkek hayranlarının yüreğini hoplatan Banu Alkan, özel hayatıyla ilgili merak edilen soruları cevapladı.CNN TÜRK’ün “Sorgu Sual” programına konuk olan Banu Alkan, sunucular Merve Şahin ve Melis Özcan’ın sorularını yanıtladı. Maddi zorluk çektiği dönemde Fikret Mualla tablolarını sattığını söyleyen sanatçı, “Bir-iki tabloyu kötü günler için saklıyorum” dedi.”İlk eşim Gürbüz (Hanif) dünyayı ayağıma serdi. Sokakta bulmadım. Çocukları beni çok üzdü. 11 yıl oturduğum yalıyı mahkemeyle boşaltmak zorunda kaldım. Fikret Mualla tablolarını çok büyük paralara müzayedelerde sattım. Arsamı da.
Alkan ekranlarda yer almadığı için geçimini nasıl sağladığı merak konusu oldu. Banu Alkan bu soruya “-Konserlere gidiyorum, reklamlar var. Bir-iki Fikret Mualla tablom duruyor” dedi.

Maddi zorluk çektiği dönemde Fikret Mualla tablolarını sattığını söyleyen sanatçı, “Bir-iki tabloyu kötü günler için saklıyorum” dedi.