Siyah bikinisiyle poz veren Simge Sağın, kusursuz fiziğini sergiledi

Genç yaştaki Ünlü şarkıcı Simge Sağın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak göğüs ucunun belli olduğu pozlarını takipçilerinin beğenisine sunan Simge’nin paylaşımına yorum yağdı.
Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan 39 yaşındaki şarkıcı Simge Sağın, iddialı paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor
.DİKKATLERDEN KAÇMADI
Instagram’da 1.3 milyon Simge Sağın, mayolu ve havuzda verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sundu. Simge’nin paylaşımlarına beğeni yağarken, bazı pozlarında göğüs uçlarının belli olması takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.
Simge Sağın’ın bu pozlarının altına yorum yağdı. Kimi takipçisi yalnızca bu detaya takılırken kimi takipçisi ise ünlü şarkıcının makyajını beğenmedi.

 

Magazin Kulüp çeşitli kaynaklardan haberleri derleyip taraf tutmadan tüm görüşleri öne çıkarmayı hedefleyen bağımsız bir basın özgürlüğü hareketidir. Alıntılanan tüm haberler için kaynak gösterilmiştir. Haber içeriklerinden ilgili yayın organları sorumludurlar. İletişim:haberkulup@gmail.com