Beyin ameliyatı olan Yeşilçam’ın usta oyuncusu Fatma Girik, son halini paylaştı

Yıllara meydan okuyan Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncusu 77 yaşındaki Fatma Girik, beyin ameliyatının ardından Bodrum’daki evinde istirahate çekildi. Fatma Girik, sosyal medya hesabından fotoğrafını paylaştı.
Geçtiğimiz aylarda sosyal medyada yayılan “Öldü” iddialarına yönelik açıklama yapan ve bu haberlerin kendisini üzdüğünü dile getiren Fatma Girik, bu kez geçirdiği beyin ameliyatının ardından Bodrum’daki evinden fotoğraf paylaştı.Fatma Girik ameliyat sonrası istirahate çekildiği evinden bir fotoğraf paylaştı. 77 yaşındaki Yeşilçam’ın efsane oyuncularından Fatma Girik, geçirdiği beyin ameliyatının ardından Bodrum’daki evinde istirahate çekildi.
GİRİK, OLDUKÇA KEYİFLİ GÖRÜNÜYOR
Girik, sosyal medyada Bodrum’daki evinden son halini bir fotoğraf ile paylaştı. Uzun süredir Bodrum’daki evinde istirahatte olan Girik’in paylaşılan fotoğrafında oldukça keyifli olduğu görüldü.

Magazin Kulüp çeşitli kaynaklardan haberleri derleyip taraf tutmadan tüm görüşleri öne çıkarmayı hedefleyen bağımsız bir basın özgürlüğü hareketidir. Alıntılanan tüm haberler için kaynak gösterilmiştir. Haber içeriklerinden ilgili yayın organları sorumludurlar. İletişim:haberkulup@gmail.com