Asker tıraşı olan şarkıcı Yıldız Tilbe’ye yorum yağdı

Farklı tarzıyla her daim adından söz ettiren Yıldız Tilbe, son olarak asker tıraşı oldu. Şarkıcının yeni imajını gören takipçileri “Çok yakışıklı olmuşsun” yorumu yaptı.
Gündeme dair yaptığı paylaşımlarla ve sürekli değiştirdiği imajıyla her daim adından söz ettiren Yıldız Tilbe, saçlarını kısacık kestirdi. Yeni imajını “Hazır asker” notuyla Twitter’dan paylaşan şarkıcıya yorum yağdı.”

YAKIŞIKLI OLMUŞSUN ABLA

“Daha önce de defalarca kez imajını değiştiren Yıldız Tilbe’nin son imajı için kullanıcıların; “Çok yakışıklı olmuşsun abla”, “Sıhhatler olsun”, “Güzel olmuş”, “Emret komutanım”, “Her halimle her halinin aşığıyım”, “Gitti yine güzelim saçlar” gibi yorumları dikkat çekti. Tilbe ise yeni imajı hakkında gelen eleştirilere sessiz kaldı.

Magazin Kulüp çeşitli kaynaklardan haberleri derleyip taraf tutmadan tüm görüşleri öne çıkarmayı hedefleyen bağımsız bir basın özgürlüğü hareketidir. Alıntılanan tüm haberler için kaynak gösterilmiştir. Haber içeriklerinden ilgili yayın organları sorumludurlar. İletişim:haberkulup@gmail.com