Tutuklanan Halil Sezai, sağ elindeki rahatsızlık nedeniyle ameliyat oldu

Geçtigimiz hafta Yaşlı komşusunu darbettiği gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine gönderilen şarkıcı Halil Sezai, geçtiğimiz gün sağ elindeki rahatsızlık nedeniyle ameliyat oldu. Sağlık durumu iyi olan şarkıcı, yeniden cezaevine gönderildi.
Tuzla’da 67 yaşındaki komşusunu darp eden şarkıcı Halil Sezai, iki hafta önce tutuklandı. Halil Sezai’nin iki gün önce sağ elindeki rahatsızlık nedeniyle Marmara Üniversitesi Ortopedi bölümüne getirilerek ameliyat edildiği öğrenildi. Hastanede 1 gün kalan Sezai, tekrar Maltepe Cezaevi’ne konuldu. Sezai’nin durumunun iyi olduğu belirtildi. Kavga sırasında yaralandığı belirtilen Halil Sezai’nin adliye getirilirken de sağ elinin sargılı olduğu görülmüştü.
SEZAİNİN AVUKATI SALDIRIYA UĞRADIĞI YÖNÜNDEKİ HABERLERİ YALANLADI
Halil Sezai’nin hastaneye kaldırılmasının ardından cezaevinde saldırıya uğradığı yönündeki iddia sosyal medyayı çalkaladı. Konu hakkında bir açıklama yapan avukat Ahmet Gürel, “Müvekkilim Halil Sezai hakkında cezaevinde saldırıya uğradığına dair asılsız ve gerçek dışı haberler medyada yer almıştır. Müvekkilim cezaevinde tek kişilik bir hücrede kalmakta olup herhangi bir saldırı eylemine maruz kalması mümkün değildir. Müvekkilin hastaneye sevk edilmesinin sebebi ise; daha önce yaşadığı bir rahatsızlık ile ilgili sağlık kontrolünden geçirilmesi gerekliliğidir. Kamuoyunun, aksi yönde çıkan asılsız ve gerçek dışı haberlere itimat etmemesi gerekmektedir” ifadelerini kullandı.

Magazin Kulüp çeşitli kaynaklardan haberleri derleyip taraf tutmadan tüm görüşleri öne çıkarmayı hedefleyen bağımsız bir basın özgürlüğü hareketidir. Alıntılanan tüm haberler için kaynak gösterilmiştir. Haber içeriklerinden ilgili yayın organları sorumludurlar. İletişim:haberkulup@gmail.com