Transparan kıyafetinin içine iç çamaşırı giymeyen model Charli Howard tepki çekti

Adından söz ettiren 29 yaşındaki İngiliz model Charli Howard, iç çamaşırsız giydiği tül kıyafetiyle Londra sokaklarında gezip fotoğraf çektirdi. Fotoğraflarda göğüs uçları belli olduğu için eleştirilen model kendisini savundu.
Tül kumaştan bir kıyafeti iç çamaşırsız giyen model, göğüs uçları göründüğü için takipçilerinin tepisini çekti. Verdiği pozlarda sadece göğüslerine dikkat çekilen model, gelen yorumlara “Hava çok sıcaktı. O nedenle böyle giyinmek zorunda kaldım” dedi.
YORUMLARA TEK TEK CEVAP VERDİ
Charli, giydiği kıyafetin çok saçma olduğunu söyleyen takipçisine de “Satın alıp giyme” cevabını verdi. Güzel model, kendisine övgü yağdıran takipçilerine de tek tek teşekkür etti. Charli, bu şekilde giyinmem belki başkaları tarafından yadırganabilir ama ben bu şekilde giyinerek kendimi daha rahat hissediyorum” demeyi de ihmal etmedi.

Magazin Kulüp çeşitli kaynaklardan haberleri derleyip taraf tutmadan tüm görüşleri öne çıkarmayı hedefleyen bağımsız bir basın özgürlüğü hareketidir. Alıntılanan tüm haberler için kaynak gösterilmiştir. Haber içeriklerinden ilgili yayın organları sorumludurlar. İletişim:haberkulup@gmail.com