Kırmızı Oda 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kırmızı Oda dizisi 5. bölümüyle 2 Ekim Cuma akşamı TV8’de ekrana geldi. Gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan dizinin son bölümünde ünlü Emre Kınay, Ahmet rolüyle katıldı. Kırmızı Oda dizisinin 6. yeni bölümünden de ilk fragman yayınlandı. Kırmızı Oda yeni bölümde Doktor Hanım’ın telefonda Meliha’yı durdurmaya çalışması dikkat çekiyor. Peki Kırmızı Oda’da Meliha’ya ne olacak?
Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Evrim Alasya ile Melisa Sözen’in eşlik ettiği Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu kaleme aldığı Kırmızı Oda, 2 Ekim Cuma akşamı 5. bölümüyle ekrana geldi. Kırmızı Oda’nın 9 Ekim Cuma ekrana gelecek olan 6. yeni bölümünden ilk fragman da yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Ahmet’in itirafları dikkat çekiyor. Ahmet, “Ben bazı kararlar aldım ve bu kararlar karımı kanser yaptım” diyor. Diğer yandan ise Meliha’nın gidişi Doktor Hanım’ı telaşlandırıyor.

Magazin Kulüp çeşitli kaynaklardan haberleri derleyip taraf tutmadan tüm görüşleri öne çıkarmayı hedefleyen bağımsız bir basın özgürlüğü hareketidir. Alıntılanan tüm haberler için kaynak gösterilmiştir. Haber içeriklerinden ilgili yayın organları sorumludurlar. İletişim:haberkulup@gmail.com