Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor

Sevilen Dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5. sezonuyla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 166. bölüm fragmanı ve yeni sezon afişi de yayınlandı. EDHO’ya ünlü oyuncu Pelin Akil de katıldı. Pelin Akil’in canlandırdığı karakter, Hızır Çakırbeyli’nin yeni düşmanı olacak. EDHO 166. bölümde Alpaslan ailesinin intikamını almak için harekete geçecek. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte EDHO 166. bölüm fragmanı, yayın tarihi ve özeti.
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 166. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Alparslan kendisine ve ailesine yapılan hain saldırı sonrasında hayatından vazgeçmek uğruna intikam yemini eder.
Olayın faillerini bulmak için gözünü karartan Alparslan, karşısında duran amcası Hızır Çakırbeyli’yi bile ezmeye göze almıştır. Adım adım iz süren Alparslan, ipin ucunu masaya kadar takip eder.
Bu intikam masadaki herkesi birbirine düşürürken, hedef haline gelir. Bu uğurda dünürleri Haşmet Façalı’yı da karşısına almıştır. Masanın kuralını hiçe sayan Alparslan silahını ateşler.
Hızır ise kendisi üzerinden yapılan hain planların henüz farkında değildir. Alparslan’a yapılan saldırının izini sürerek soluğu Yaman Korkmaz’ın mekanında alan Hızır, düşmanlarının gözüne bakarak meydan okur.
Dünürü Haşmet Façalı’nın ön ayak olmasıyla masaya oturan Sincanlı ailesi ise Çakırbeyli ailesinin başına çorap örer.
EDHO YENİ SEZON OYUNCULARI KİMLER?
EDHO’ya yeni sezonda Pelin Akil’le birlikte Kanıt, Diriliş Ertuğrul ve Muhteşem Yüzyıl dizileriyle dikkat çeken Engin Benli ve Kurtlar Vadisi’nde Nizamettin Güvenç karakteriyle tanınan Adnan Biricik, Ünal Silver, Hakan Atalay, Erol Babaoğlu ve Gizem Arıkan da katıldı.

Magazin Kulüp çeşitli kaynaklardan haberleri derleyip taraf tutmadan tüm görüşleri öne çıkarmayı hedefleyen bağımsız bir basın özgürlüğü hareketidir. Alıntılanan tüm haberler için kaynak gösterilmiştir. Haber içeriklerinden ilgili yayın organları sorumludurlar. İletişim:haberkulup@gmail.com